ST Buchalter

You are looking an accountant? You are value your time? I am the person you need!

Шукаєте бухгалтера? Ви цінуєте свій час? Я та людина, яка Bам потрібна!

Ищете бухгалтера? Цените свое время?Я - тот человек, который Вам нужен!

stbuchalter main (2)

Twoja księgowość online

Dlaczego ST Buchalter?

Indywidualne podejście do klienta

kompleksowe Usługi księgowe

Obsługa
przez internet

0
dni w tygodniu
0 +
komunikatory
0 +
lat doświadczenia
0
języki

O mnie

Jestem księgową, która pracuje online. Obsługuję przedsiębiorców na ryczałcie, na zasadach ogólnych i podatku linowym oraz na pełnej księgowości - samozatrudnionych, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, stowarzyszenia i fundacje. Rozliczam podatki i składki na ubezpieczenia. Prowadzę kadry i płace. Pomagam przygotować niezbędne dokumenty do urzędów. Wspieram przy legalizacji pobytu. Specjalizuję się w branży IT. Moi klienci to głównie Polacy, Białorusini i Ukraińcy, którzy pracują przy tworzeniu rozbudowanych aplikacji i oprogramowania informatycznego.

Działam jako wolontariusz w organizacjach pozarządowych. Przygotowuję wnioski o dofinansowanie i rozliczam projekty. Prowadzę księgowość i załatwiam sprawy w urzędach.

Wspieram tych, którzy zaczynają nowe życie i tych, którzy walczą o swoje prawa. Pomagam innym i uczę się być dla nich. Uwielbiam spędzać czas przy kawie i poznawać nowe osoby.

Jestem księgową i wolontariuszem, ale też jestem historykiem, filologiem, badaczem naukowym, urzędnikiem i mamą.

Poznajmy się!

stbuchalter rachunkowosc (500×400 px)

rachunkowość

kompetencje społeczne

praca biurowa

50%

rabatu

przez pierwsze 3 miesiące

Skontaktuj się ze mną!

50%

rabatu

przez pierwsze 3 miesiące

Skontaktuj się ze mną!

O mnie

Programiści i specjaliści IT - Polacy, Białorusini, Ukraińcy, Gruzini, Azarowie - to główni klienci ST Buchalter. Doskonale znam termin Poland Business Harbour i problemy osób, które z niego korzystają. Prowadzę dla nich rachunkowość, zwłaszcza ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Przygotowuję dokumenty księgowe do legalizacji pobytu. Platforma księgowa, na której pracuję pozwala na dostęp 24/7 do niezbędnych plików. Pomagam w załatwianiu spraw przed polskimi urzędami, nie tylko urzędem skarbowym.

Jeśli "Pracuję w IT, szukam księgowej", to Twoje słowa, zachęcam do współpracy.

Oferta

Rozliczenie roku poprzedniego

Dzień dobry!

Cieszę się, że zainteresowała Ciebie moja oferta.
Kilka lat temu wybrałam nową ścieżkę rozwoju. Postawiłam na księgowość i konsekwentnie to realizuję w myśl motta - RÓB WSZYSTKO NAJLEPIEJ JAK POTRAFISZ.

Tak jak Ty, dostosowuję się do zmian i inwestuję w siebie, bo wszystko dzieje się szybko. Sprawy skomplikowane to moja specjalność. Jeśli specyfika firmy wymaga rozwiązania dodatkowych problemów, jestem do Twojej dyspozycji.

Nasza współpraca będzie się odbywać w oparciu o umowę dotyczącą świadczenia usług księgowych B2B. W obecnych czasach wszystko możemy załatwić online, ale mam nadzieję, że spotkamy się też przy kawie - ja zapraszam.

Ty dbasz o swoje sprawy, a ja dbam o Twoją księgowość!

Do zobaczenia przy kawie, Sylwia Tofiluk

stbuchalter kilka słow(500×500 px) (600×500 px)

Our campus information

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.